części samochodowe nanodatex

toyota yaris wkładka zamka

Samochody związane z zapytaniem toyota yaris wkładka zamka

Pytania i odpowiedzi: toyota yaris wkładka zamka

TOYOTA YARIS Wkładka zamka klapy bagażnika...

Witajcie. Nie wiedzieć dlaczego otwór na kluczyk pozostał obrócony na godz. 11 i ani w lewo ani w prawo - kluczyk wchodzi normalnie. Da się to jakoś rozebrać i ew naprawić Wkładkę mam już na stole.  

podejrzewam złamanie jakiegoś wewnętrznego rygla kupił bym używana i nie bawił się w rozbieranie.Miałem podobne objawy w Volvo kupiłem na allegro wkładkę z 1998 roku i śmiga do tej pory w yaris masz więcej możliwości rocznikowych.

...chciałbym sobie zostawić te klucze ktore mam... Choć podobno można przerobic pod swoj klucz - jak Tego sie chcialbym dowiedziec bo pewnie wtedy dowiem sie jak sie dostac do srodka)

Zanieś to co masz tam gdzie dorabiają kluczerobią zamki. Położysz niecałą stówkę i będzie działać z Twoim kluczykiem. Rozbieranie tego samemu jest fajne można się dobrze pobawić i jak się uprzesz to sam naprawisz. Wszystko kwestia tego ile masz cierpliwości zdolności manualnych i narzędzi ( dokładnie w tej kolejności ).

zastanawiam sie jak sciagnac i czy da sie ten niklowany zew kapturek - blokady odkialem ale twardo siedzi

TOYOTA YARIS przebieg

jaki macie przebieg w yarkach i w jakim czasie to zrobiliscie) i mozecie tez od razu napisac o usterkach przez ten czas( chyba ze nie bylo  D ) ja mam yarka ktory  w lipcu skonczyl 5 lat( japoniec) aclap przebieg ponad 91 000 (malo -duzo bojjjjjjjjjj ) a awarie to jak na razie komp cos sie psuje i lampka co chwile wyskakuje sygnalizujaca awarie ... do tego poszlo tylne lozysko w kole... a

grudzień 99 88.000 problemy - lewe tylne drzwi - zablokowały sie jakoś prowadnice od dzwoniącego  wink dzyndzla do zamykania drzwi - wkładka zamka w klapie bagażnika - wymiana niestety - tarcze

Zobacz Zamki, siłowniki, zawiasy klapy tylnej do TOYOTA YARIS

części samochodowe nanodatex

Zadaj pytanie ekspertowi