części samochodowe nanodatex

toyota avensis rolka napinacza t22

Samochody związane z zapytaniem toyota avensis rolka napinacza t22

Pytania i odpowiedzi: toyota avensis rolka napinacza t22

TOYOTA AVENSIS FAQ - - - - - AVENSIS

Witam wszystkich sympatyków avensis w FAQ PIĘ GENERALNYCH PRZYKAZAŃ TK 1.   Przed zadaniem pytania przejrzyj poniższe zestawienie aby uniknąć niepotrzebnego dublowania wątków. 2.   Jeśli utworzyłeś wątek a dopiero potem znalazłeś(aś) odpowiedź gdzieś poniżej zwróć się do moderatora działu z prośbą o zamknięcieusunięcie wątku. 3.   Jeśli

TOYOTA AVENSIS I T22 Pasek klinowy ( wielorowkowy) i klimatyzacja

w skrocie opisze moj problem bo choinka na ubranie czeka-)ave  2002 2. d4d-od jakiegos czasu piszczal mi pasekzwlaszcza na zimnym silniku lub jak mokro bylo.- po wymianie mechanik(uk) powiedzial ze to nie wina paska ale lozyska w pompie klimatyzacji-od wizyty u niego auto dziwnie halasuje( troche jak traktor)caly czas- tego wczesniej nie bylo tylko piszczenie zauwazylem ze kolo od klimy jest wysuniete(chociaz

Mogę odpowiedzieć tylko na temat piszczenia i wysunięcia koła. U mnie było tak samo. Kilku mechaników też dziwiło się że koła jakoś nie są ustawione w jednej linii. Nie wiem czy jest tak naprawdę czy to złudzenie. W każdym bądź razie po wymianie paska na nowy bywało różnie. Czasem zaczynał piszczeć po tygodniu a czasem po miesiącu. Kiedyś znawca od toyot w końcu powiedział

TOYOTA AVENSIS I T22 toyota avensis 2001 rolka napinacza paska alternatora HELP

Witam. znalazlem to forum i licze na pomoc. musze kupic rolke napisanacza paska alternatowa albo caly zestaw. niestety nie moge go znalezc poza ASO. a tam kosztuje. kazdy wie ile. czy moze ktos mi pomoc podac telefon firme gdzie moge znalezc taka czesc bylbym bardzo wdzieczny bo nie wiem jak dlugo jeszcze pociagne na tej rolce)bardzo dziekuje za pomoc

Kolego jaki masz silnik Ja mam D4D z 2001 i u mnie rolka jest na pasku od klimy i wspomagania. Też mówili mi że powinienem ją wymienić ale jeszcze zipie to nie wymieniam. Choćby dlatego ż sama rolka kosztuje 800zł. Jak padnie to tylko klimy i wspomagania nie będzie. Ale mam już pomysł na wymianę. Ktoś doradził mi aby wymontować rolkęi dokładnie suwmiarką zmierzyć średnicęotworu

Cytat ar16

witam ja wlasnie u siebie wymienialem pasek z rolka i za rolke zaplacilem 100 zl

WitamKiedys w Corolli wymieniałem samo łożysko tego napinacza.Z wygladu w Ave jest taki sam napinacz.Jesli chcesz się pobawić to podaję numer łożyska  6908-2NSE firmy NACHI lub 61908 2RS .Pzdr

części samochodowe nanodatex

Zadaj pytanie ekspertowi