części samochodowe nanodatex

opel astra filtr cząsteczek h j f g

Samochody związane z zapytaniem opel astra filtr cząsteczek h j f g

Pytania i odpowiedzi: opel astra filtr cząsteczek h j f g

OPEL ASTRA H Z19DTH - brak mocy

Witam. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego mój samochód nadal nie ma takiej mocy jak poprzednio nawed po zmianie turbo sprężarki i wyciętego filtra cząsteczek stałych.

OPEL ASTRA H Zakup Opla Astry H - Pytania i Porady

Jak w temacie każdy użytkownik może wrzucić tutaj linka do konkretnego egzemplarza i poprosić o ocenę i wszelkie wskazówki

Witaj jak byłem na kupnie Astry to też szukałem w opcji 19l diesel 150KM. Są to silniki fiatowskie o bardzo dobrych opiniach. Zwróć uwagę na sprzęgło przy zakupie bo jest tam koło dwumasowe a wymiana całości to wydatek ok 2000 zł. Dodatkowo możesz trafić na filtr cząsteczek stałych z którym trzeba się nauczyć jeździć czyli nie wyłączać silnika podczas dopalania sadzy. Możesz

OPEL VECTRA C Parowanie szyb

Proszę o pomoc. Jestem od niedawna użytkownikiem opla vectry c 2004 r 2.0 DTH i mam problem z parowaniem szyb wewnątrz auta. Nie pobiera powietrza z zewnątrz (ciągła praca w obiegu zamkiniętym) nie otwiera się klapka wlotu powietrza gby włączam i wyłączam obieg zamkniety. Proszę o podpowiedź co mam zrobić.

ale w oplach (niewiem czy we wszystkich) parowanie szyb zaczyna byś standartem. Mam astre 1 którą w deszcz jeździć się nie da. Jak bardzo bym nie uszczelnił tego filtra cząsteczek stałych to i tak bez przerwy dostaje się tam woda i szyba paruje. astra 2 którą jeździłem ma to samo. Omega B dokładnie ten sam problem szyby parują to samo w vectrze B. Jak jest z resztą opli niewiem bo tylko z tymi miałem do czynienia ale podobno jest to samo.

Przykładowe oferty części samochodowych opel astra filtr cząsteczek h j f g

  • FILTR CZĄSTECZEK OPEL ASTRA II - Lubelskie (50.00PLN)
  • FILTR CZĄSTECZEK OPEL ASTRA II - Lubelskie (50.00PLN)
  • FILTR CZĄSTECZEK OPEL ASTRA II - Lubelskie (50.00PLN)
części samochodowe nanodatex

Zadaj pytanie ekspertowi