części samochodowe nanodatex

opel astra bezpieczniki f

Samochody związane z zapytaniem opel astra bezpieczniki f

Pytania i odpowiedzi: opel astra bezpieczniki f

OPEL VECTRA B [PORADA] Światła do jazdy dziennej - skandynawskie (układ - 3 strona)

Wiemy już że od 17 kwietnia mamy jeździć na włączonych światłach non stop. Wiemy też że są wersje skandynawskie naszych vectr które mają po włożeniu bezpiecznika nr 32 automatycznie odpalane światła. Wyszukałem na schemacie że jest dodatkowy przekaźnik nr K59 (R59). "schemat - oświetlenie tablicy rejestracyjnej światła do jazdy dziennej wyłącznik świateł regulacja zasięgu"

dzięki koledzy za podpowiedzi zauważyłem że w nowszych astrach II ( po roku 2001) które mają mniejsze bezpieczniki (chodzi mi o rozmiar bezp. a nie jego wartość) brakuje opisu na tylnej części schowka więc może coś zmienili i jest to inny numer bezp. a instrukcję obsługi producent daje od paru lat tą samą.

BMW SERIA 3 E36 [E36] brak podswietlenia licznika i pokretelek od nawiewu

koledzy mam taki problem . Mam bmw e36 tds i nie swieci mi licznikpokretelka od nawiewu i nie piszczy jak wylacze silnik . Prosze o pomoc z gory dziekuje. Góra       damian776  Tytuł Re [E36] brak podswietlenia licznika i pokretelek od nawiewuNapisane 10 grudnia 2009 1439  Forumowicz Posty 152Lokalizacja WrocławHamburg

również obstawiał bym przepalone żarówki ale najpierw sprawdź bezpieczniki jak verika proponuje bo to najprostrze Góra       binta  Tytuł Re [E36] brak podswietlenia licznika i pokretelek od nawiewuNapisane 10 grudnia 2009 1803  Uzależniony od forum ) Wiek 27Posty 6424Lokalizacja Przysucha Moje BMW opel astra II P)

BMW WORKSHOP 2008 PL

WORKSHOP 2008 to multimedialny poradnik profesjonalnych warsztatów samochodowych przygotowany na najwyższym światowym poziomie. Program ten znacznie ułatwia i przyspiesza obsługę samochodów. WORKSHOP 2008 zawartość Położenie tabliczki identyfikacyjnej Położenie numeru VIN Położenie kodu silnika i skrzyni biegów Obsługa Zalecane przez producenta samochodu zakresy przeglądów okresowych.

Przykładowe oferty części samochodowych opel astra bezpieczniki f

  • OBUDOWA BEZPIECZNIKI OPEL ASTRA II ASTRAG ASTRA-G - Bielsko-Biała (49.00PLN)
  • OPEL ASTRA II KOMBI 1.6 99r SKRZYNKA BEZPIECZNIKI - JELENIA GÓRA (50.00PLN)
  • Opel Astra IV 4 puszka skrzynka bezpieczniki - Toruń (310.00PLN)
  • OPEL ASTRA 2 G PUSZKA NA BEZPIECZNIKI PRZEKAZNIKI - zabrzeg (19.00PLN)
  • OBUDOWA BEZPIECZNIKI OPEL ASTRA II ASTRAG ASTRA-G - Bielsko-Biała (49.00PLN)
  • OBUDOWA BEZPIECZNIKI OPEL ASTRA II ASTRAG ASTRA-G - Bielsko-Biała (49.00PLN)
  • OBUDOWA BEZPIECZNIKI OPEL ASTRA II ASTRAG ASTRA-G - Bielsko-Biała (49.00PLN)
części samochodowe nanodatex

Zadaj pytanie ekspertowi