części samochodowe nanodatex

ford kuga chiptuning

Samochody związane z zapytaniem ford kuga chiptuning

Pytania i odpowiedzi: ford kuga chiptuning

FORD KUGA DM22 Chiptuning Kuga 2.5t 200KM 4x4

...tym razem na tapecie trochę większy Focus czyli kuga najsłabsza wersja silnika 2.5t tylko 200KM w serii 195KM po zamontowaniu większego IC downpipe dekat 203KM

Wykres ja sie pytam gdzie jest wykres No i co ze strojeniem btw - to ta biała

...w serii pow 5200obr. auto dostawało zadyszki ponieważ to automat każde wciśniecie gazu powodowało jazdę do odcinki na każdym biegu szybkie wyprzedzania było utrudnione...teraz już od 4400 do odcinki ciągnie niemiłosiernie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ożesztypanie - przybyło 75kóni i 125 niótów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Heko ... Ty brutalu ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

FORD KUGA DM22 Chip tuning Forda Kuga

czy ktos juz posiada chipa w Kudzea jezeli tak to jak sie z tym czuje Prosze o jakies dane relacje opinie itp. Adresy chipownikow tez . Pozdrawiam.

...no błagam...wszystko opisane w MK3..MK4 chiptuning Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ...można powiedzieć że setki zadowolonych...niezepsutych...śmigających Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

części samochodowe nanodatex

Zadaj pytanie ekspertowi