części samochodowe nanodatex

audi a4 wahacze górne

Samochody związane z zapytaniem audi a4 wahacze górne

Pytania i odpowiedzi: audi a4 wahacze górne

AUDI A4 B5 [ALL B5] Poduszka przedniego amortyzatora

Czy ktoś z zebranych tu posiadaczy A4 miał problem z poduszką przedniego amortyzatora Jakie objawy wskazują na jej zużycie Większość twierdzi że w "wielowahaczu" poduszka się wogóle nie psuje gdyż nie ma łożyska skrętnego ale proszę o wypowiedź posiadaczy A4 którzy z jakiegoś powodu mieli styczność z tym problemem. Walczę z lekkim pukaniem lewego koła na małych licznych nierównościach. Hałas podobny do dźwięku zużytego stabilizatora lecz to 100% nie on.

Zamieszczone przez Radziu audi A4 wahacze górne mają wyżłobienie( takie rowki) w swoich trzpieniach gdzie wchodzi śróba która je zaciska. Musisz jakoś wybić tą sróbę bo inaczej nic nie zrobisz albo rozwalisz całą kolumnę. pozdrawiam Dzięki wielkie. Właśnie o to mi chodziło.

AUDI A4 Wahacze górne - wymiana

Zakupiłem wahacze górne (TRW - łącznie 320 zł) i w najbliższych dniach będę je wymianiał. Nie wiem czy cena jaką dałem jest dobra ale w innym było po ok. 200zł. Techniczne pytanie jest takie Sworznie wahaczy mocowane są w takim jażmie poprzez taką długą śrubę. Czy tą śrubę się wymiania Czy śruba ta (lub te przy tulejach metalowo gumowych wahaczy) są skręcane na jakiś klej do gwintu np. Loctite (np. loctite 262)

co do śruby mocującej wahacze w zwrotnicy to jej nie wymieniałem włożyłem starą i jak narazie nie ma problemu a co do śrub mocujących to one sa z nakrętką samokontrującą wiec klej raczej jest niepotrzebny ale jak masz ochote to czemu nie

Wszystkie śruby i nakrętki powinny być nowe

Zamieszczone przez bratpit Wszystkie śruby i nakrętki powinny być nowe powinny lecz skąd je wziąść nie ma ich w kompletach z częściami ani luzem nie można kupić w sklepach motoryzacyjnych

W weekend wymieniłem wahacze. Sprawa wygląda tak że śruby przy tulejach metalowo-gumowych miałem w bardzo dobrym stanie ale jedna była zle zamontowana - nie dawała się wyjąć - i trzeba było ją wyciąć. Wszystkie nakrętki są "zaciskowe" na gwincie. Zdecydowanie zalecam wymianę śruby mocująćej przy sworzniach oryginalna jest czarna - prawdopodobnie nałozono powłokę oksydowaną.

Zobacz Wahacze przednie do AUDI A4

Przykładowe oferty części samochodowych audi a4 wahacze górne

  • OE WAHACZE GÓRNE P+T AUDI A4 A6 PASSAT B5 W-wa - Brwinów (50.00PLN)
  • AUDI A4 01-07R WAHACZE GÓRNE WAHACZ LEWY PRAWY - Bydgoszcz (99.00PLN)
  • AUDI A4 A5 Q5 8K0 WAHACZE TYLNE GÓRNE - 505323F - Wołów / wrocław (229.00PLN)
  • AUDI A4 B8 od 07r 8K0 WAHACZE TYLNE GÓRNE -505324F - Wołów / wrocław (229.00PLN)
  • AUDI A4 B5 95 99 1.9 TDI WAHACZE GÓRNE PRAWE - KRUSZWICA (60.00PLN)
  • AUDI A4 B5 A6 PASSAT B5 WAHACZ WAHACZE GÓRNE - OSJAKÓW (40.00PLN)
  • Audi A4 S4 8K0 Wahacze górne lewe/prawe - Kraków (100.00PLN)
części samochodowe nanodatex

Zadaj pytanie ekspertowi