części samochodowe nanodatex

audi a4 owiewki szyb przednich

Samochody związane z zapytaniem audi a4 owiewki szyb przednich

Pytania i odpowiedzi: audi a4 owiewki szyb przednich

AUDI A4 B5 [B5] Owiewki przednich bocznych szyb

witam mial ktos z was zamonotowane kiedys w swojej furze tzw owiewki np. httpallegro.plitem269540896_audi...fb_tuning.html juz od 80 kmh slysze szum wiatru i probuje to zwalczyc- regulowalem rame szyby ale moze niedokladnie. wiec co o tych owiewkach sadzcie

Jak dla mnie to wioska.. hehe "tuning" znajomy ma w B4 i cos mu to daje ale ja nie wiem co bo jezdzi sie tak samo..

Szum i tak będziesz słyszał bez względu na owiewki.Wiembo przerabiałem to na poprzednim samochodzie.Gdzieś mi wpadał wiatr w górnej części szyby i świszczało. Najgorzej było przy bocznych wiatrach. Zakupiłem owiewkiale poza tymże nie leje się woda do środkagdy pada deszcz przy uchylonych szybach to nic poza tym.

a wiecie moze czy takie owiewki z audi a4 b7 beda pasowac do b6

niezlego kotleta odgrzałes

AUDI A4 B5 [B5 AJG] Marznące szyby od środka

witam mam taki problem mianowicie w moim autku jak były te duże mrozy -12-15 i auto stało przez 8 godzin na powietrzu od środka zamarzały mi szyby.ten problem jest raz mniejszy raz większy.Może wiecie co jest tego przyczyną bo mnie to zastanawia.

Zamieszczone przez fusse dzis sprawdze patent z przewietrzeniem wnetrza po jezdzie jak sie nagrzeje wnetrze. Ten patent ja również stosuję z powodzeniem tylko że ja zostawiam uchylone na ok. 1 cm. szyby przednie. Wtedy ogrzane podczas jazdy wnętrze może się przewietrzyć a wilgoć znajdująca się w środku ucieka na zewnątrz i nie osadza się na szybach w szczelnie zamkniętym wnętrzu.

części samochodowe nanodatex

Zadaj pytanie ekspertowi